serwisJeżeli twoja firma zajmuje się serwisem lub montażem urządzeń (np. w branży takiej jak grzewcza, klimatyzacyjna i wentylacyjna, fotowoltaiczna, informatyczna), niezbędnym jest sprawne zarządzanie terminami montażu, a także przeglądami czy serwisami zarówno pojedynczych urządzeń jak i całymi parkami maszynowymi. Poznaj dwa najważniejsze czynniki, które pozwolą twojej firmie zarabiać pieniądze, a Tobie spać spokojnie.

Czy aby na pewno masz kontrolę nad firmą?

 

Zachowaj 100% kontroli nad terminarzem i przebiegiem prac. Osoby odpowiedzialne zarówno za realizację jak i nadzór nad prowadzonymi pracami, powinny w dowolnym momencie mieć wgląd do kalendarza działań zaplanowanych do wykonania, a także do służbowych notatek z wykonanych już zadań.kalendarz

Czy dasz radę wykonać zlecenie w terminie?

Zaplanuj kalendarz całej firmy w oparciu o dostępność osób odpowiedzialnych za wykonanie usług, aby nie spalić żadnego z terminów. Przyjmując i potwierdzając zlecenie od klienta należy uwzględnić czynnik dostępnych zasobów ludzkich – czy aby na pewno jesteś w stanie wykonać w określonym umową czasie daną usługę? Czy nie prowadzisz w tym samym czasie innych serwisów lub instalacji? Do tego celu przyda się kalendarz monitorujący zajętość wybranych osób w firmie, a także diagram Gantta obrazujący zaplanowane projekty na wykresie.

gantt

Pamiętaj, że CRM Vision posiada wszystkie niezbędne funkcje, aby monitorować w formie wygodnych raportów realizację projektów, zarządzać zespołem czy planować zadania w kalendarzu.

Przetestuj bezpłatnie