oprogramowanie dla firm

CRM - podstawowy program nowoczesnej firmy

System CRM Vision to oprogramowanie dla firm niezależnie od branży.

Dzięki swojej elastyczności i możliwości konfiguracji, sprawdza się doskonale zarówno w małych jak i większych wdrożeniach.

Usprawnia codzienną pracę w firmach usługowych, handlowych, a także w działach handlowych firm produkcyjnych. Zobacz nasze przykładowe wdrożenia i opinie o CRM.

Praktycznie nie ma limitu liczby użytkowników korzystających z systemu CRM: korzyści odniesie zarówno osoba prowadząca samodzielnie działalność gospodarczą, jak i duża firma zatrudniająca nawet kilkaset osób. Wygodne przydzielanie uprawnień gwarantuje bezpieczeństwo danych.

Wersja mobilna aplikacji pozwala na połączenie z urządzeń takich jak smartfon, tablet, laptop. Dzięki temu wygodna praca z systemem możliwa jest z dowolnego miejsca.

System CRM Vision stanowi również uzupełnienie oprogramowania dla firmy korzystającej już z aplikacji księgowej lub ERP, dzięki możliwości integracji i importu danych. Integracja możliwa jest m.in. z takimi programami jak Symfonia, Optima, RAKS. Dodatkowo zapewniamy możliwość pobierania danych z GUS za pomocą jednego kliknięcia dzięki czemu znając NIP firmy można pobrać jej dane teleadresowe i pozostałe informacje. System zapewnia łatwe przenoszenie wiadomości z programów pocztowych takich jak Outlook lub Thunderbird tak więc wszystkie istotne firmowe informacje są dostępne z poziomu CRM-a.

CRM Vision to oprogramowanie dla firm które cenią szybkość i wygodę w codziennej pracy
i stawiają na nowoczesne rozwiązania.

Zamów bezpłatne testy


oprogramowanie dla firm

Dołącz do zadowolonych klientów

Najlepszy CRM Vision 2007-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.