Program do wystawiania faktur

szybko, przejrzyście i wygodnie !

Jaki powinien być idealny program do wystawiania faktur ?

To pytanie często pojawia się na spotkaniach biznesowych i odpowiedź na nie wcale nie jest oczywista. Przedstawiamy kilka aspektów na które warto zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o wyborze takiego programu.

  • przejrzystość generowanych dokumentów FV. Dokument który generuje program (najczęściej jest to dokument PDF) powinien być czytelny dla odbiorcy. Kluczowe informacje takie jak np. data wystawienia, termin płatności, kwoty powinny być łatwe do odnalezienia.
  • możliwość personalizacji dokumentu. Tutaj mamy na myśli takie aspekty jak: możliwość wgrania własnego logo, ustawienia treści stopki i doboru pól które mają prezentować się na dokumencie dla Klienta.
  • zróżnicowanie uprawnień. Możliwość ustawienia uprawnień do widoczności i edycji wybranych faktur przez pracowników. Przykładowo ustawienie aby pracownik widział tylko faktury Klientów których jest opiekunem i nie mógł ich zatwierdzać. Inna osoba w firmie jest wówczas np. odpowiedzialna za zatwierdzenie faktury i przesłanie jej do Klienta.
  • hurtowe wystawianie i wysyłanie faktur. Funkcjonalność nie do przecenienia jeśli musimy co miesiąc wystawić duża ilość dokumentów.
  • moduł windykacyjny – możliwość wysłania przypomnień o płatnościach. Bardzo wygodną funkcją jest możliwość szybkiego, hurtowego wysłania przypomnień o płatności drogą mailową wraz z załączeniem faktur do opłacenia i zamieszczeniem w treści maila tabeli z zestawieniem zaległości.
  • utworzenie faktury z oferty lub zamówienia. Bardzo często faktura jest poprzedzona wystawieniem oferty i/lub zamówienia dla Klienta. Zawartość tych dokumentów jest zwykle mocno zbliżona do zawartości faktury więc dużo czasu można zaoszczędzić poprzez utworzenie kolejnego dokumentu z poprzedniego jednym kliknięciem.

Sprawdź program do wystawiania faktur który spełnia powyższe wymagania.

Zamów bezpłatne testy CRM Vision

Zobacz wszystkie możliwości


Program do wystawiania faktur opcja wyślij zaznacz

Program do wystawiania faktur

Dołącz do zadowolonych klientów

Najlepszy CRM Vision 2007-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.