ONLINE CRM

System w wygodnym modelu SaaS - oprogramowanie jako usługa

System CRM Vision w wersji online (webowej) to alternatywne rozwiązanie dla programów CRM w wersjach serwerowych instalowanych w siedzibie klienta. Jego główną zaletą jest możliwość znacznego obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Rozwiązanie pozwala na szybką i sprawną obsługę działań firmowych, przy niskim nakładzie finansowym na miesięczny abonament i zerowych kosztach początkowych!

Online CRM jest doskonałym narzędziem do wsparcia obsługi klientów i prowadzenia bieżących działań handlowych, projektowych, marketingowych i finansowych. Jest również doskonałym narzędziem do rejestracji obrotów magazynowych. System pozwala na prowadzenie pełnej dokumentacji firmowej.
Funkcja zaawansowanego wyszukiwania pozwala na szybkie znalezienie informacji o kliencie, ofertach, fakturach, zamówieniach, jak również daje możliwość wykorzystania systemu powiadomień i przypominania o kończących się zadaniach lub zbliżających się terminach realizacji zleceń.
CRM Vision to doskonałe narzędzie do prowadzenia nadzoru i zarządzania zadaniami. Poprzez moduł projekty, pozwala on również na przypisywanie zadań do grupy osób, które biorą udział w powierzonym przez przełożonego temacie.

Aby w odpowiedni sposób wybrać rozwiązanie online, które spełni w pełni Państwa oczekiwania, została przygotowana wersja demonstracyjna systemu. Jest również możliwość przeprowadzenia 30 dniowego niezobowiązującego testu systemu i bezpłatnej zdalnej prezentacji/szkolenia.

Testuj bezpłatnie przez 30 dni


SYSTEM ZARZĄDZANIA ZADANIAMI CRM

Dołącz do zadowolonych klientów

Najlepszy CRM Vision 2007-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.