HaloNet

Partnerzy CRM Vision - HaloNet

Przetestuj HaloNet bez ponoszenia kosztów – 100 minut na start

Specjalnie dla Klientów CRM Vision, telefonia internetowa HaloNet przygotowała kod promocyjny, który można wykorzystać podczas zakładania swojego profilu w HaloNet. Jeśli użyjesz ten kod i nie korzystałeś wcześniej z HaloNet, uzyskasz zasilenie swojego konta telefonicznego, kwotą odpowiadającą wartości 100 minut połączeń (połączenia dotyczą kierunków, dla których stawka za minutę rozmowy wynosi 7 groszy, w przypadku realizacji tańszych bądź droższych połączeń ilość minut odpowiednio wzrasta albo maleje). W ten sposób będziesz mógł przetestować usługę HaloNet i przekonać się, bezpłatnie i bez zobowiązań, że warto z niej korzystać. W celu uzyskania kodu promocyjnego skontaktuj się z YourVision pod numerem telefonu: 58 783-39-64 lub +48 515-229-793.

Poznaj pełną ofertę

15% rabatu na usługę Wirtualna Centrala HaloNet

Klienci CRM Vision, którzy zdecydują się zakupić usługę Wirtualnej centrali IPBX HaloNet otrzymają specjalną zniżkę tj. 15% rabatu na miesięczny abonament dowolnej wersji centrali, przez pierwszy rok korzystania z niej

Wirtualna centrala HaloNet w wersji podstawowej czyli iPBX8 (dostępna dla ośmiu numerów wewnętrznych) kosztuje 19 zł netto / miesiąc. Jako Klient CRM Vision możesz korzystać z niej przez pierwszy rok w cenie 16,15zł netto / miesiąc.

Sprawdź pozostałe wersje centrali oraz jej cechy i zalety pod adresem: www.halonet.pl/wirtualna-centrala/

Poznaj pełną ofertę

Telefonia internetowa HaloNet – efektywne i tanie rozwiązanie dla Twojej Firmy

Chcesz:

 • realizować tanie połączenia telefoniczne (już od 0,04 zł / min.)
 • omijać roaming
 • posiadać numer telefoniczny z dowolnej, polskiej strefy numeracyjnej (w cenie od 1 zł / rok)
 • korzystać z szeregu usług dodatkowych takich jak: telekonferencje, wirtualna centrala czy fax internetowy?

Jeśli TAK to wybierz ofertę telefonii internetowej HaloNet Będziesz mógł dzwonić, korzystając z wybranych przez Ciebie urządzeń np. z telefonu voip, z tradycyjnego telefonu stacjonarnego, z telefonu komórkowego, a nawet z komputera bądź tabletu.

Krótko o HaloNet

HaloNet to usługa telefoniczna, która działa w oparciu o sieć Internet. Wszędzie więc na świecie, gdzie masz dostęp do Internetu, możesz korzystać z telefonii HaloNet, płacąc za połączenia zawsze tą samą, niską cenę.

Wyjeżdżasz za granicę lub przenosisz firmę?

Żaden problem. W HaloNet możesz swój numer „zabrać” ze sobą w dowolne miejsce.

Ile płacę za połączenia?

Bez względu gdzie na świecie podłączysz swój telefon do Internetu, koszt korzystania z usług HaloNet, jest zawsze taki sam. Dzięki temu poza granicami kraju możesz dzwonić omijając roaming.

Opłaty stałe brutto:

 • 0,00 zł – abonament
 • 0,00 zł – przeniesienie numer
 • 1 zł/rok – pierwszy numer telefoniczny

Przykładowe opłaty za minutę połączenia brutto, naliczenie sekundowe:

 • 0,00 zł – HaloNet, cały świat
 • 0,07 zł – stacjonarne, Polska
 • 0,18 zł – komórkowe, Polska
 • 0,04 zł – stacjonarne i komórkowe, Kanada
 • 0,05 zł – stacjonarne i komórkowe, Stany Zjednoczone
 • 0,07 zł – stacjonarne, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania

Szczegółowy cennik usługi HaloNet jest dostępny pod adresem: www.halonet.pl/cennik/

Jedna usługa, wiele możliwości

Korzystając z telefonii internetowej HaloNet możesz nie tylko tanio dzwonić, ale też wysłać sms, wysłać i odebrać fax, zorganizować telekonferencję, usprawnić organizację Twojej firmy dzięki wirtualnej centrali ipbx, sprawdzić biling online i skorzystać z wielu innych usług.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty HaloNet.

 

Pełna oferta HaloNet

 

Jak podłączyć telefon do Internetu?

Polecanym przez nas sposobem jest telefon VoIP typu Yealink, który podłączasz bezpośrednio do Internetu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz korzystać z integracji CRM Vision z telefonią VOIP. Istnieje również możliwość korzystania z telefonii HaloNet przez telefon stacjonarny lub przez bramkę VoIP, która połączy zwykły, analogowy telefon z siecią Internet. Inną możliwością jest wykorzystanie komunikatora VoIP na laptopie, komputerze (należy zaopatrzyć się w słuchawki z mikrofonem) lub na telefonie komórkowym, który ma możliwość połączenia się z Internetem.

Jak zacząć?

Wystarczy założyć profil, czyli wypełnić prosty formularz na stronie:
https://www.halonet.pl/zaloz-profil/?polecajacy=yourvision

Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mail z linkiem, którego kliknięcie kończy proces rejestracji. Od tej pory możesz logować się do swojego indywidualnego profilu, z którego możesz zapłacić za połączenia telefoniczne, sprawdzić billing czy zamówić numer telefoniczny.

Założenie profilu i jego utrzymanie jest bezpłatne.

Zobacz też:

Tanie telefony Yealink

Integracja CRM z telefonią

Dołącz do zadowolonych klientów

 • Zamawiając testy akceptujesz regulamin.
Najlepszy CRM Vision 2007-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.